NESLUŽBENA STRANICA

nedjelja, 25. rujna 2011.

NK UDARNIK - NK JAMNICA 0 - 2

Kurilovec, 24.09.2011.
Još jedna utakmica koja nije trebala završiti kako je završila. Dečki su se borili, napravili nekoliko odličnih prilika, pogodili vratnicu, ali lopta nije htjela u protivničku mrežu. Osjetio se nedostatak tri igrača iz prve postave, a golman je prvi puta branio s ovom momčadi.

Obadva gola su postignuta iz velike udaljenosti, možda se moglo i nešto više učiniti, ali...

Dvije, tri riječi o suđenju. Prvo poluvrijeme bez zamjerke. U drugom poluvremenu sudac je pod stalnim pritiskom gostujućih navijača, koji su za svaki pad svojih igrača, pa bio on u njihovom kaznenom prostoru, tražili penal, za svaki kontakt tražili prekršaj, pomalo "izgubio kompas" i gotovo svaki duel sudio za goste.

Idući tjedan nas očekuje novi protivnik s kojim još nismo igrali, ali ipak očekujemo da će dečki ostvariti povoljan rezultat.

subota, 17. rujna 2011.

NK GRADIĆI - NK UDARNIK 1 - 0

Gradići, 17.09.2011.
Odlična utakmica, dobar protivnik, ali ne i bolji od Udarnika. Samo nešto sretniji danas.

U prvi tren nakon utakmice učinilo mi se da je pobijedio bolji tim, ali nakon što sam pogledao snimke s utakmice mogu reći da možemo žaliti za izgubljenom utakmicom jer smo samo u jednom segmentu bili lošiji od današnjeg protivnika, ali nažalost u najbitnijem, nismo uspjeli postići gol, a protivnik je.

Nema veze, idući vikend je nova utakmica, novi protivnik. Nadam se da će ovaj puta termin odigravanja utakmice biti točan, jer na današnju utakmicu smo došli malo prerano i čini mi se da su u tom dodatnom čekanju klinci izgubili i dio motivacije za igru.

nedjelja, 11. rujna 2011.

NK UDARNIK - NK GORICA 03 5-1

Kurilovec, 11.09.2011.
Današnja utakmica je u potpunosti bila drugačija od prethodne. Naši klinci su bili rastrčani, razigrani, nisu se bojali duela. Od samog početka zagospodarili su terenom i čitavo prvo poluvrijeme držali igru na strani Gorice 03. Odlična igra mogla je rezultirati samo velikim brojem pogodaka  u protivničkoj mreži.  Prvi pogodak postigao je Pralas glavom nakon Livadinog ubacivanja iz kuta. Na 2-0 povisio je Fabečić, nakon što je uz pomoć Solde došao do jedne lopte koju obrana Gorice 03 nije uspjela izbaciti iz svog kaznenog prostora. Nakon dodavanja Mijadžikovća, Soldo je uspio prevariti protivničkog golmana i zabiti za 3-0. Poluvrijeme je završilo rezultatom 4-0, a posljednji pogodak u tom dijelu igre postigao je Livada nakon što je prošao po lijevoj strani i poslao loptu uz bližu vratnicu gostujućeg golmana.  Protivnička ekipa uputila je tek dva udarca na gol Udarnika, a naš golman To. Sečen j je bio na mjestu i pravovremenim intervencijama uspio je  spasiti svoj gol.

Drugo poluvrijeme je nastavljeno u sličnom ritmu, ponovno pritisak Udarnika na obranu Gorice 03, nekoliko dobrih udaraca i prilika, ali „samo“ jedan gol u mreži Gorice 03 i to drugi Pralasov koji je opalio loptu negdje s ruba kaznenog prostora i uhvatio protivničkog golmana na krivoj nozi. Udarnik – Gorica 03   5 – 0.  Do kraja utakmice Gorica 03 je još uspjela smanjiti za konačnih 5-1.

Kao što rekoh na početku, totalno drugačija utakmica od prethodne, svi su bili raspoloženi za igru. Niti jedan klinac danas nije podbacio i svi zaslužuju pohvale. Nadamo se da će nastaviti u istom ritmu jer već za tjedan dana očekuju nas Gradići i mogućnost osvajanje nova tri boda.

ponedjeljak, 5. rujna 2011.

HNK GORICA - NK UDARNIK 7-0

Velika Gorica, 02.09.2011.
Utakmica kao i posljednja s istim protivnikom. Bolji protivnik puno šansi s protivnikove strane, po koja s naše i sedam primljenih golova za konačnih 7-0. Opet smo bili, po mojem mišljenju, previše uplašeni, premalo borbeni, što je protivnik u potpusnosti iskoristio, a samo nas je Tomislav Sečenj spasio od još većeg poraza.

Iduće subote igramo protiv GORICE 03 za koju se nadamo da će biti protivnik kojemu ćemo se moći suprotstaviti.