NESLUŽBENA STRANICA

ponedjeljak, 31. listopada 2011.

NK UDARNIK - NK VELIKA MLAKA 1 - 9

Kurilovec, 30.10.2011.
Najteži poraz Limača II ove sezone. Poraz koji nas ni najmanje ne treba boljeti, jer izgubili smo od lidera prvenstva koji u svom sastavu ima većinom klince 2001. godište i pokojeg mlađeg, a znamo da su kod nas večinom klinci 2002., a imamo i igrača 2003. godišta. S druge strane, naši dečki se nisu predavali do kraja, a zahvaljujući nespretnosti naših napadača, Mlaka je primila samo jedan gol (Matković iz gužve nakon slobodnog udarca). Tomislav Sečenj je ponovno bio na visini zadatka i obranio je nekoliko udaraca koji su vrlo lako mogli završiti u mreži.

Sada što prije trebamo zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se dvjema koje su ostale do kraja jesenjeg dijela prvenstva i pokušati osvojiti poneki bod koji će nas zadržati u gornjoj polovici ljestvice.

subota, 15. listopada 2011.

NK TUROPOLJAC-NK UDARNIK 0-2

Kuče, 15.10.2011.
Lijep i sunčan, ali pomalo vjetrovit dan. Pravi dan za isfuravanje novih bordo dresova.
S druge strane protivnik po mjeri, koji stalno pokušava igrati prema naprijed. Iako su Limači Udarnika bili bolji takmac i imali više prilika, i domaćin je uputio nekoliko opasnih udaraca prema vratima To. Sečenja koji je uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom.

U svakom poluvremenu po jedan postignuti gol. Već na početku utakmice za 0:1 pogodak postiže Mijadžiković nakon dodavanja Pralasa. Mogla je još koja lopta završiti u mreži domaćina, ali zbog pomalo nespretnih reakcija i samostalnih akcija igrača Udarnika, to se nije dogodilo.

Drugo poluvrijeme preslika prvoga, uz izuzetak što je gol za 0:2 postignut sredinom poluvremena. Mijadžiković je uputio udarac prema golu, lopta se odblla od vratnice, a odbijenu loptu je pokupio Livada i spremio je pored domaćeg vratara u mrežu.

Sve u svemu dobra utakmica, dosta prilika i odosmo kući s tri nova boda.

Idući vikend ne igramo prvenstvenu utakmicu, a za dva tjedna u goste nam dolazi Velika Mlaka.

Prilike

nedjelja, 9. listopada 2011.

NK UDARNIK - NK MLADOST 1 - 7

Kurilovec, 09.10.2011.
Rezultat sve govori. Od prve minute utakmice i prvog gola, znao se pobjednik. Mladost je bila bolja u svim segmentima igre i to se ne može poreći. Uz Goricu i možda Jamnicu, Udarnik u Trupoljskoj ligi igra s izlaznim limačima, odnosno godište 2002. i mlađe. Sve ostale ekipe igraju s kombiniranim momčadima (2001. i mlađa godišta) što je dozvoljeno, ali često se malo zaigraju, pa ubace i pokojeg starijeg igrača. No to nije razlog zašto su naši dečki izgubili, jednostavno pobijedila je bolja momčad. Neosporna je činjenica i to da dečki u neke utakmice ulaze s mišlju da će izgubiti i da je cilj primiti što manje golova, što nikako nije dobro.
Nažalost, danas videa nema jer najbolji trenutak za Udarnik (pogodak za 1-7 Mijadžiković) se dogodio kada je utakmica već bila pri kraju, a aparat spremljen u torbicu :(

Do iduće utakmice i nadam se pobjede, pozdrav.

nedjelja, 2. listopada 2011.

NK LOMNICA - NK UDARNIK 1 - 5

Donja Lomnica, 01.10.2011.
Nakon dvije utakmice u kojima su Udarnikovi Limači II prikazali odličnu igru koja nije rezultirala pobjedama, izz D. Lomnice se vraćamo s tri boda i pet postignutih golova.

U prvom poluvremenu konstantan pritisak gostiju na gol domaćina i vodstvo Udarnika nakon nekoliko odigranih minuta. Iako se uglavno igralo na dijelu igrališa koji je pripadao Lomnici, poluvrijeme je završilo samo s 0-1.

Kako je završilo prvo, tako je nastavljeno drugo poluvrijeme, pritisak Udarnika i borba do poslijednje sekunde utakmice. Redali su se napadi igrača Udarnika koji su rezultirali s još četiri pogotka u mreži Lomnice. Samo je jedna lopta završila iza leđa Tomislava Sečenja.

Utakmica je na koncu završila reuzltatom 1-5.