subota, 15. listopada 2011.

NK TUROPOLJAC-NK UDARNIK 0-2

Kuče, 15.10.2011.
Lijep i sunčan, ali pomalo vjetrovit dan. Pravi dan za isfuravanje novih bordo dresova.
S druge strane protivnik po mjeri, koji stalno pokušava igrati prema naprijed. Iako su Limači Udarnika bili bolji takmac i imali više prilika, i domaćin je uputio nekoliko opasnih udaraca prema vratima To. Sečenja koji je uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom.

U svakom poluvremenu po jedan postignuti gol. Već na početku utakmice za 0:1 pogodak postiže Mijadžiković nakon dodavanja Pralasa. Mogla je još koja lopta završiti u mreži domaćina, ali zbog pomalo nespretnih reakcija i samostalnih akcija igrača Udarnika, to se nije dogodilo.

Drugo poluvrijeme preslika prvoga, uz izuzetak što je gol za 0:2 postignut sredinom poluvremena. Mijadžiković je uputio udarac prema golu, lopta se odblla od vratnice, a odbijenu loptu je pokupio Livada i spremio je pored domaćeg vratara u mrežu.

Sve u svemu dobra utakmica, dosta prilika i odosmo kući s tri nova boda.

Idući vikend ne igramo prvenstvenu utakmicu, a za dva tjedna u goste nam dolazi Velika Mlaka.