NESLUŽBENA STRANICA

nedjelja, 27. svibnja 2012.

NK UDARNIK-NK JELAČIĆ 4-2

Kurilovec, 27.05.2012,
Odlična, vrlo sadržajna utakmica s puno prilika i s jedne i s druge strane, ali konkretnije prilike na strani Udarnikove momčadi. U prvom poluvremenu nekoliko "zicera" za domaćina, ali mala dekoncentriranost je spriječila vodstvo Udarnika. Prigovor na sudačku odluku s gostujuće strane (prekršaj na golmanu Udarnika), ali video dokazuje ispravnost istih.

Drugo poluvrijeme puno konkretnije, što pokazuje šest postignutih golova (za Udarnik sva četiri gola postigao je Mijadžiković). Gostujući igrači su se dvaput vraćali i postizali izjednačujuće pogotke za 1-1- i 2-2 (malo i uz pomoć domaćih igrača),ali ipak Udarnik je danas dokazao i pokazao da je bolja momčad (jesenas nisu imali sreće) i zasluženo osvojio tri boda.