NESLUŽBENA STRANICA

subota, 6. listopada 2012.

NK JASKA - NK UDARNIK 1-3

Jaska, 06.10.2012.
I to se dogodilo, Vrlo dobra Jaska pala je na svom terenu od zahuktalih Udarnikovih limača 1. I da nije bilo kiksa u Zaprešiču kod Intera (koji nije toliko bolji kakav je rezultat ostvaren), mogli bi sa sigurnošću reći da spadamo među prve tri ekipa ovogodišnjeg prvenstva.

Nakon početnog ispipavanj, nakon jednog kornera poveli su domaćini, ali ne svojom zaslugom. Ubrzo uporni Mjadžiković izjednačava rezultat na 1-1. Do kraja poluvremena A. Vukčević nakon jedne akcije po desnoj strani i solo dionice, dovodi Udarnik u vodstvo od 1-2.

Drugo poluvrijeme započinje agresivnošću Udarnikovih limača koja je urodila pogotkom M. Vukčevića nakon jedne ubačene lopte s lijevog krila i odličnog odmjerenog udarca za konačnih 1-3 za Udarnik. Bio je tu još pokoji zicer za naše dečke, ali i nedosuđeni penal. S druge strane i domaćini su imali nekoliko prilika, ali su na sreću bili neuspješni.

Strijelci:
1-1 Mijadžiković
1-2 A. Vukčević
1-3 M. Vukčević

A proslava golova ? Nešto neočekivano, pa tako ona kod prvog gola nije niti zabilježena.