NK BISTRA - NK UDARNIK 1-3

Bistra, 03.11.2012.
I to se dogodilo - pala je i Bistra.
Nakon pogledanog snimka mogu zaključiti, iako je pružila solidan otpor, momčad Bistre danas je dobro prošla, jer je još po koja lopta mogla završiti u njihovoj mreži.

Loš i blatnjav teren, magla i hladnoća, nisu bili prepreka za naše dečke danas. Dugo je trajao naš presing, sve dok Mijadžiković nije uspio pospremiti loptu u gol za vodstvo Udarnika od 1-0. Do kraja poluvremena još su nekoliko puta naši dečki pokušali povećati vodstvo, ali bezuspješno.

Početkom drugog poluvremena Bistra pritišće i izjednačuje rezultat jednim visokim udarcem pod gredu koji Nikola i da je 10 cm viši ne bi mogao zaustaviti. Nakon toga naši ponovno preuzimaju inicijativu i postižu drugi pogodak za novo vodstvo od 2-1 (Šafranić), da bi konačni rezultat postavio Livada. Moglo je tu još biti golova, ali bodovi idu u Kurilovec.

Idući vikend idemo u Zaprešić, naravno po nova tri boda.