nedjelja, 29. svibnja 2011.

NK UDARNIK - NK INTER ZAPREŠIĆ

Kurilovec, 28.05.2011.
NK UDARNIK - NK INTER ZAPREŠIĆ  0-7
Iako rezultat to ne govori, prstići su danas odigrali solidnu partiju. Utakmicu su započeli desetkovani (na vrata je prisilno stao Luka Z.), bez zamjena u prvom poluvremenu (u drugom svega jedan igrač na klupi), a s druge strane lider prvenstva u punom sastavu i s nekoliko rezervnih igrača.

Prvih desetak minuta utakmice pružilo je izjednačenu igru, pa čak su u nekim trenucima naši dečki stajali bolje na terenu. U nekoliko navrata su se našli u situacijama koje su mirisale na zgoditak. Kada je kod domaćina nestalo svježine i snage, na vidjelo je došlo ono zašto su Zaprešićanci na prvom mjestu. Polako, ali sigurno su preuzimali inicijativu i do kraja prvog poluvremena postigli tri pogotka.

U drugom poluvremenu igra slična prvom, s razlikom da smo primili gol više nego u prvom za konačan rezultat od 0-7. S manjkom igrača više se nije moglo, neki dečki su danas igrali na novim pozicijama. Ipak napredak u igri naših dječaka je evidentan, da su bili kompetni pružili bi još bolju partiju, a i ovako su primili gotovo dvostrukoo manje golova nego u utakmici prošle jeseni u Zaprešiću.

Čestitka dečkima za napredak i upornost.