subota, 14. svibnja 2011.

NK UDARNIK - NK SAMOBOR

Kurilovec, 14.05.2011.
NK UDARNIK - NK SAMOBOR  3-2

Kakva utakmica! Svi koji ju niste gledali možete žaliti. Sve ono što su propustili prikazati na posljednje dvije utakmice, naši prstići su prikazali danas. I to kako. Bilo je tu i dodavanja, driblinga (ne previše kao prije), udaraca na gol, pogođenih stativa i vratnica, a što je najvažnije Udarnik je igrao kao momčad i pobijedio kao momčad.

Sam početak utakmice morali smo malo pričekati (40 minuta) jer je sudac kasnio, a kada je počelo naši dečki su se rastrčali po terenu, jednom rječju bilo ih je svugdje i već u prvom napadu prilika. Vujnović je s centra uposlio Fabečića, koji ubacuje u sredinu gdje je loptu čekao Pralas i ljevicom ju poslao prema golu, ali protivnički golman je bio na mjestu. Na prvi gol se nije moralo dugo čekati, nakon jednog udarca iz kuta u gužvi ispred protivničkog gola, "najbolje" je reagirao jedan od protivničkih igrača i spremio loptu u vlastitu mrežu. Iako se u prvi tren učinilo da je netko od naših igrača postigao gol (nažalost nespremnošću snimatelja isti nije snimljen), nakon "ispitivanja" prstića koji su se tamo zatekli (Matković, Fabečić, Sečenj) utvrdili smo da su gol ipak postigli Samoborci. Utakmica se nastavila istim tempom, redali su se napadi i onda 2-0 za Udarnik. Što bi rekli već viđeno na utakmicama Prstića, Livada je ubacio s desne strane, obrambeni igrač Samobora je odbio loptu, a Tihomir Sečenj ju je dočekao na rubu kaznenog prostora i poslao u gol Samoboraca. U nastavku utakmice iz slobodnog udarca, jednom visokom loptom (da je viši jedno pola metra To. Sečenj bi ju obranio) Samobor je smanjio na 2-1.

Drugo poluvrijeme je pružilo istu igru kao i prvo, naši dečki su igrali otvoreno, nisu gnjavili loptu već su se nastavili dodavati i u jednoj akciji po lijevoj strani, Livada se oslobodio dva protivnička igrača, ubacio loptu u sredinu prema Fabečiću, a naša devetka ju je rutinirano spremio u mrežu za 3-1.  Poslije toga Samobor je još uspio smanjiti na 3-2, gol gotovo identičan onome iz prvog poluvremena, slobodan udarac, visoka lopta pod gredu i gol. Na kraju smo mogli postići još poneki gol (nekoliko pogođenih stativa, najbliže pogotku je bio Mijadžiković, trenutak dekoncentracije i lopta nije završila na željenom mjestu), ali nema žaljenja, pobjeda čista k'o suza i nova tri boda.

Još na kraju čestitka svim Prstićima jer su igrali kao momčad i dali sve od sebe kako bi ostvarili još jednu pobjedu i naravno, proveselili se na poslijepodnenoj proslavi rođendana.

UDARNIK-SAMOBOR 2-0

UDARNIK-SAMOBOR 2-1

UDARNIK-SAMOBOR 3-1

UDARNIK-SAMOBOR 3-2