NESLUŽBENA STRANICA

subota, 9. travnja 2011.

NK JAMNICA - NK UDARNIK

Pisarovina, 09. travanj 2011.
Nakon kiše dođe sunce, ali i obrnuto. Iako su u četvrtom proljetnom susretu Udarnikovi Prstići poraženi s visokih 4:0, ne možemo reći da su bili lošiji suparnik od domaće Jamnice. Čak štoviše, loptu su imali duže u svojem posjedu, te su imali nekoliko prilika koje su utakmicu mogle okrenuti u drugom smjeru.

Utakmica je počela na sličan način kao i protiv Zeline, laganom premoći suparnika, koja je, nažalost, vrlo brzo urodila plodom za domaće, koji su poveli 1:0. Do kraja prvog poluvremena, gosti su se probudili i nekoliko puta ozbiljno zaprijetili, ali nedovoljno za poravnanje rezultata.

Drugo poluvrijeme je započelo slično kao i prvo. Nakon jednog naguravanja u kaznenom prostoru (a možda i izvan), sudac je, pomalo domaćinski naklonjen, dosudio najstrožu kaznu, koju su domaći pretvorili u vodstvo za 2:0. Iako su do kraja utakmice primili još dva pogotka, naši dečki ni u jednom trenutku nisu igrali sporednu ulogu, ali nažalost, imali su premalo dobro raspoloženih igrača (Pralas, Mijadžiković, Zdelar) da bi utakmicu preokrenuli u svoju korist.

U idućem kolu u goste nam dolazi Zaprešić, za kojim zaostajemo 3 boda i od kojega imamo nešto lošiju gol razliku, te imamo priliku za bodovno poravnanje na ljestvici.