NESLUŽBENA STRANICA

petak, 29. travnja 2011.

PRSTIĆI OSVOJILI 4. MJESTO NA KUPU VELIKE GORICE

ŠRC VELIKA GORICA, 29.04.2011.
Nakon što su u razigravanju po skupinama, kao jedina od 14 momčadi, osvojili maksimalnih 9 bodova uz gol razliku od 6:0, Prstići UDARNIKA su i u polufinalnoj, te u utakmici za 3. mjesto pružili odlične partije, ali nažalost dalje od 4. mjesta nisu uspjeli.

POLUFINALE: NK UDARNIK-NK VRBOVEC 0-1
U tvrdoj i uzbudljivoj utakmici do samoga kraja je bilo otvoreno pitanje pobjednika. Bez imalo skromnosti Prstići UDARNIKA su pružili više od igre, ali jednostavno lopta nije htjela u protivničku mrežu. Gol za Vrbovčane je pao dvije, tri minute prije kraja utakmice, te je ostalo vrlo malo vremena za poravnanje reultata. I kada je izgledalo da ćemo ipak uspjeti izjednačiti, sreća nam je po tko zna koji put okrenula leđa. Pralas se u jednom kontranapadu nakon proigravanja Fabečića probio kroz protivničku obranu i našao ispred posljednjeg igrača Vrbovca koji ga je grubim startom (za koji bi u "pravoj" utakmici zaradio direktno isključenje) oborio na travu i ugasio posljednju nadu da ćemo vidjeti finale.

Šansa Fabečić

NK VRBOVEC - NK UDARNIK 1-0

Start na Pralasu

ZA 3. MJESTO: NK NAFTAŠ-NK UDARNIK 2-1 (Fabečić)
Još jedna teška i tvrda utakmica, nešto manje neizvjesna nego prethodna, ali još uvijek s puno prilika s jedne i druge strane. Prilike su se uzastopce izmjenjivale na obje strane i sredinom prvog poluvremena igrači NAFTAŠA su jednu od njih iskoristili i poveli s 1-0. Nastavak je ponudio slično ozračje, prilike i s jedne i druge strane. Kao i u prvom poluvremenu, NAFTAŠ je postigao zgoditak da bi u nastavku naši dečki napravili pritisak ne bi li smanjili rezultat što se i dogodilo nakon Fabinog izvrsnog udarca, UDARNIK je smanjio na 2-1. UDARNIK pojačava pritisak ne bi li izjednačili, ali im to ne polazi za nogom, što zbog ranije spomenutog nedostatka sreće, što zbog sudačkog previda (nedosuđeni prekršaj na Fabi u jednoj vrlo izglednoj prilici).

Što reći na kraju? Odlične igre naših klinaca, dobar rezultat (da nam je 4. mjesto netko ponudio na početku vrlo vjerojatno bi ga prihvatili). I po meni najvažnije, naši dečki iz utakmice u utakmicu naočigled napreduju, ne predaju se tako lako i utakmice igraju do kraja, a ne samo do primljenog ili postignutog gola i biti će još bolji i jači.

NK NAFTAŠ-NK UDARNIK 2-0

NK NAFTAŠ-NK UDARNIK 2-1 (Fabečić)