NESLUŽBENA STRANICA

subota, 2. travnja 2011.

NK UDARNIK - NK ZELINA

subota, 02. travanj 2011. SRC Kurilovec
Kao što se po jutru dan poznaje, tako su i prve dvije gostujuće utakmice Prstića I bile dobar pokazatelj u kojem smjeru će se odvijati i prva proljetna utakmica na domaćem terenu. Nakon što su gosti iz Zeline u prvim minutama utakmice djelovali željniji pobjede i pokušavali držati inicijativu na svojoj strani, probudili su se domaćini i poveli s 1:0 nakon duge akcije i odličnog udarca najvećeg srca na terenu (Dadovića) koji je završio na protivničkoj vratnici, a odbijenu loptu u gol je pospremio Soldo. Nakon tog pogotka, domaći su zagospodarili terenom i do kraja prvog poluvremena postigli još dva zgoditka. Na 2:0 povisio je Fabečić nakon još jedne asistencije Dadovića. Poluvrijeme je zaključio Matković, solo prodorom za 3:0.

Kako su završili prvo poluvrijeme, domaći su u istom ritmu krenuli i u nastavku. Uz nekoliko poluprilika došao je i četvrti gol. Korner je izveo Vujnović, a u gužvi je najbolje reagirao Soldo i postigao svoj drugi gol na utakmici za 4:0.

Do kraja utakmice, domaći su se opustili i prepustili inicijativu gostima koji su do kraja utakmice postigli dva gola za konačnih 4:2.

Sve u svemu, odlična izvedba Prstića I, koji nastavljaju istim pobjedničkim ritmom za obećavajući proljetni dio sezone.