petak, 22. travnja 2011.

NK RUGVICA-NK UDARNIK

Rugvica, 22.04.2011.
Veliki Petak za Udarnikove Prstiće. Put u Rugvicu započeo je kao pravi izlet, vožnjom skelom preko Save (za neke od nas prvi puta).

Kao što smo i priželjkivali utakmica je od samog početka krenula u pravom smjeru za Udarni. Već u prvim minutama utakmice Udarnik je poveo s 0-1, nakon ubačaja Mijadžikovića s desne strane, Fabečić produžava loptu za Soldu koji udarcem iz prve pogađa gol. Uslijedio je niz pokušaja i udaraca prema golu Rugvice, a jedan od njh je nakon dodavanja Tihomira Sečenja i solo akcije, Mijadžiković spremio u gol, 0-2 za Udarnik. U prvom poluvremenu Rugvica je uputila tek jedan pravi udarac u okvir, ali ga je Tomislav Sečenj uspio obraniti.

Drugo poluvrijeme je započelo onako kako je završilo prvo, stalnim pritiskom igrača Udarnika. Nakon Livadinog prodora po lijevoj strani i ubačaja, Fabečić je iz poluokreta zabio za 0-3. U nastavku utakmice, domaći igrači su uspjeli malo smanjiti pritisak i nakon prekrasnog slobodnog udarca, smanjiti na 1-3. Primljeni gol nije poremetio igru naših klinaca, koji su nastavili s napadima od kojih je do kraja utakmice jedan završio pogotkom.  Fabečić je drugom asistencijom omogučio Soldi postizanje drugog pogotka na utakmici za konačnih 1-4. Od mnogobrojnih pokušaja naših dječaka, vrijedi spomenuti stativu Pralasa, nakon trka gotovo preko cijelog igrališta, a nakon akcije koju su započeli Vujnović i Fabečić.

Utakmica toliko slična prethodnima, a opet različita. Puno manje solo akcija, više dodavanja, više timske igre rezultiralo je pobjedom i nova tri boda.

Na kraju treba reći da je kompletna momčad bila na visini zadatka, svi su odradili svoj dio posla kako treba što se vidi u konačnom rezultatu.